Kuruluşumuz 1997 yılından beri seracılığın merkezi halindeki Antalya’da alçak tünel ve cam sera imalat ve kurulumu şeklinde hizmete başlamıştır. Daha sonraları Ülkemizin Avrupa birliğine girme çabaları ve gelişen dünya pazarında yer alabilmek için kaliteli ürün elde etmek amacı ile çiftçilerimizin modern sera ihtiyaçları ile firmamızda Avrupa da ki sera firmalarının ülkemize girmesi ile daha büyük alanlarda yüksek ve modern sera tesislerinin montajları ile ivmemiz artarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Bu sektörde ki yatırımcı insanları doğru bilgiler ile yönlendirip yanlış yapmadan mutlu sonuca ulaştırmak da görevlerimiz arasındadır. Bu güne kadar müşterilerimize bu sektörde hizmetin ve kalitenin en iyisini vermeyi kendimize ilke edindik. Bundan sonrada bu ilkeden taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Firmamız ülkemizin seracılık yapılan hemen hemen her alanında hizmet vermiş olup bu alandaki güçlü referanslara sahiptir. Kullandığımız ürünler kaliteli ve Avrupa standartlarındadır.

En büyük sermayemiz mühendislerimizin ve teknik ekibimizin bu sektördeki en profesyonel insanlar olmasıdır.Gerek ekip,gerekse ekipmanımız oldukça güçlü bir yapı teşkil etmektedir.Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri ve güvenleri firmamıza karşı hiç eksilmemiş olup tercih edilirliğimiz hep birinci sırada olmuştur.

Birebir yetiştiriciliğin içinden gelen ziraat mühendislerimiz ve teknik konuda her türlü bilgi ve tecrübeye sahip mühendislerimiz danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedirler.

Neden Agrico Cocopeat?

%100 doğal ve organik ürünler sağlayarak yaygın bir marka haline gelen Agrico Cocopeat, en üst seviyede ürün kalitesini koruyarak, ihtiyaca uygun yeterli stok bulundurmaktadır.

devamı »

Agrico Cocopeat Nedir?

Hindistan cevizi liflerinden elde edilir, Preslenmiş halde ithal edilir, Katyon Değeri Kapasitesi yüksektir, PH: 5.5 - 6, Su tutma kapasitesi ağırlığının 9 katıdır.

devamı »
Serasan

Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Ekinci Sit. A Blok No: 104/1 Muratpaşa/ANTALYA
0(850) 441 30 45
info@agricococopeat.com

Tüm hakları Serasan'a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2015 / Tasarım Ajansweb